Септември София победи дублиращия отбор на ЦСКА 1948 с 3:2 в мач от 23-ия кръг на Втора лига. Дебют за домакините направи Валери Божинов, който се оказа с ключова роля за успеха на своя тим, спечелвайки дузпа.

Септември поведе в 24-ата минута с гол на Мартин Ачков. Гостите показаха характер и макар да останаха с човек по-малко след директния червен картон на Емануил Личев в 26-ата минута достигнаха до пълен обрат. В 33-ата минута Стоян Стоичков изравни, а 10 по-късно Стелиян Добрев се разписа от дузпа.

В 64-ата минута в игра се появи Валери Божинов. Бившият футболист на Левски бе фаулиран в наказателното поле още при първата атака, в която участваше.

Дузпата бе точно реализирана от Атанас Кабов за 2:2. Четвърт час по-късно Марио Илиевски оформи крайното 3:2 в полза на домакините.